Nasze starania zostały docenione - Restauracja "Słowiańska" ze Słońska to najlepsza restauracja powiatu sulęcińskiego – Restauracja Roku 2022 - czytaj więcej

Imprezy Okolicznościowe

Organizacja przyjęć, urodzin, komunii, chrzcin czy wesel

Organizacja imprez wymaga przede wszystkim przygotowania miejsca, w którym te będą mogły się odbyć. Jeśli takiego właśnie Państwo szukają, jesteśmy w stanie przygotować idealną ofertę i zapewnić najwyższą jakość usług w zakresie przygotowywania imprez. Profesjonalna obsługa, wyśmienite jedzenie, doskonała oprawa i idealne miejsce na imprezę w urokliwej scenerii wsi Słońsk.

W naszym obiekcie istnieje możliwość przygotowania wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, gdzie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wszystko to, co najlepsze. Wspaniała atmosfera, odpowiednio przygotowane menu cateringowe, dekoracje, odpowiednia oprawa i inne działania, mające na celu sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom wszystkich odbiorców.

Organizujemy takie imprezy jak:

Przyjęcie z okazji chrztu i przyjęcia komunijne Twojego dziecka

Nie ma wątpliwości, iż przyjęcia z okazji chrzcin i pierwszej komunii są niezwykle ważnymi wydarzeniami w życiu samych dzieci, jak również i ich rodziców oraz bliskich. Chcąc spędzić ten czas w rodzinnym gronie, bez konieczności samodzielnego gotowania, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę chrzcin i komunii świętej, czyli tych wyjątkowych wydarzeń dla maluchów. Pyszne jedzenie, w szczególności z uwzględnieniem kuchni polskiej, tworzone pod okiem wyśmienitych kucharzy, doskonała lokalizacja w otoczeniu pięknych lasów, zadbanie o każdy najmniejszy detal i szczegół całego wydarzenia. To jest naszą specjalnością i na tym staramy się w pełni skupić.

Spotkania biznesowe, bankiety, firmowe i imprezy integracyjne w najnowszym wydaniu

Jeśli w grę wchodzą dowolne imprezy biznesowe i tutaj wychodzimy do Państwa z pełną ofertą, pragnąc zorganizować konkretną imprezę tak, jak oczekuje tego jego pomysłodawca. Ustalamy wszelkie istotne kwestie, staramy się dobrać dania do odpowiednio ułożonego menu, dbamy o to, aby móc przygotować wszelkie tego typu przedsięwzięcia na najwyższym poziomie, ze stosownym przygotowaniem sali, tak, aby nie zapomnieć o jakichkolwiek detalach i szczegółach.

Uroczystości weselne z możliwością wynajmu pokoi

Chcąc świętować wyjątkowy dzień w życiu dwojga ludzi, czyli wesele i takie możemy dla Państwa zorganizować, tak, abyście mogli to szczególne wydarzenie celebrować w gronie najbliższych osób. Wymarzone wesele to takie, które jest w stanie sprostać i wymaganiom nowożeńców i samych gości. Nasza obsługa i serwis to właśnie jest w stanie każdemu zapewnić.

Idealne miejsce na każdy rodzaj imprezy okolicznościowe

Bez względu na to czy w grę wchodzą imieniny, impreza klasowa, 18 – stka czy wesele, to miejsce jest w stanie w pełni zaoferować najlepszą ofertę dla każdego ze swoich klientów, mogąc zapewniać pełne zadowolenie i satysfakcję dokonanego wyboru absolutnie każdemu.

Dlaczego warto zorganizować imprezę w Restauracji Słowiańskiej?

Jeśli pragną Państwo sprawdzić pełny wachlarz usług i to, co możemy oferować w ramach wyboru właśnie naszego obiektu, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Wystarczy napisać lub zadzwonić, a my bez problemu przygotujemy ofertę i odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. I bez względu na to, czy chcą Państwo wynająć salę na duże wesele czy małą imprezę rodzinną, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, realizujemy indywidualne zamówienia i modyfikujemy program na życzenie Klientów.