Nasze starania zostały docenione - Restauracja "Słowiańska" ze Słońska to najlepsza restauracja powiatu sulęcińskiego – Restauracja Roku 2022 - czytaj więcej

Najlepsza restauracja w województwie lubuskim - Restauracja Słowiańska

Restauracja Słowiańska - najlepszy lokal polecany przez klientów

Poszukując lokalu, w którym można dobrze zjeść, w pełni zaspakajając kubki smakowe, zwracamy uwagę na wszelkie, najmniejsze detale i szczegóły. Istotne znaczenie mają oczywiście dania kuchni znajdujące się w menu, ale również i wystrój lokalu, atmosfera danego miejsca, opinie klientów, przyznawane nagrody. Nasza restauracja Słowiańska w kategorii restauracje lubuskie jest najlepszą w powiecie sulęcińskim, zyskując Nagrodę Dla Mistrzów Smaku 2022. Wyśmienite jedzenie, cudowna atmosfera, nienaganna obsługa, najlepsze recenzje. Czy można chcieć czegoś więcej? Każdy klient, który tylko przekroczy progi tego miejsca, będzie w stanie poczuć ten niezwykły klimat, to smaczne jedzenie, tą wyśmienitą atmosferę, którą Słowiańska stara się każdemu ze swoich gości zagwarantować.

NAGRODY DLA MISTRZÓW SMAKU 2022 W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM PRZYZNANE!

Restauracja ,,Słowiańska” ze Słońska to najlepsza restauracja powiatu sulęcińskiego – Restauracja Roku 2022 (LubniewiceSulęcinTorzym, KrzeszyceSłońsk, LubniewiceSulęcinTorzym, Ownice) co potwierdził plebiscyt Mistrzowie Smaku organizowany przez Gazetę Lubuską.

Nasze starania zostały docenione – dziękuję za oddane głosy!!!

Barbara Rybak

Więcej informacji o plebiscycie poniżej:

Za nami największy w Polsce plebiscyt branży gastronomicznej. Nagrody zostały przyznane dla najpopularniejszych lokali i pracowników gastronomii. Na gali wyróżnienia odebrali laureaci z miast i powiatów, regionów oraz nagrodzeni w skali całego województwa lubuskiego.

W tym roku w naszym województwie przyznaliśmy po raz kolejny tytuły Mistrzów Smaku dla najlepszych lokali i pracowników gastronomii. Laureaci w kategoriach: Kucharz Roku, Kelner Roku, Restauracja Roku, Bar/Bistro/Jadłodajnia Roku zostali wybrani osobno w każdym powiecie województwa oraz Barman Roku, Kawiarnia Roku, Lody Roku oraz Pizza Roku w regionach.

Zwycięzcy awansowali do finału wojewódzkiego, gdzie walczyli o nagrody główne: między innymi pobyty w SPA i vouchery reklamowe. Po raz pierwszy nagradzamy również: Menedżera Gastronomii Roku, Mistrza Słodkości Roku, Baristę Roku, Burgera Roku, Sushi Roku, Kuchnię Wegetariańską Roku oraz Catering Dietetyczny Roku. Laureaci otrzymują od „Gazety Lubuskiej” m.in. kampanię promocyjną na Facebooku oraz udział w szkoleniu na temat promocji lokalu gastronomicznego w Internecie ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych.

Najlepsza restauracja - idealne miejsce na niedzielny obiad, na imprezę rodzinną czy okolicznościową

Restauracja Słowiańska wśród rankingów znajduje się na jednych z pierwszych pozycji, jeśli w grę wchodzi województwo lubuskie. Ogrom włożonej pracy i serca sprawiły, iż jest dziś ona w tym miejscu, w którym jest. Najlepszy szef kuchni, miejsce przygotowane zgodnie ze standardami, jakie obowiązują w lokalach gastronomicznych, różnego rodzaju pyszne dania obiadowe i nie tylko, a do tego i hotel, który dodatkowo pozwala zarezerwować w tym niezwykłym miejscu nocleg. To właśnie tutaj można zjeść smakowity obiad z rodziną i przyjaciółmi czy też romantyczną kolację z ukochaną osobą. Tutaj także można zorganizować komunie, chrzciny, wesela i inne podobne imprezy okolicznościowe. Jeśli dane miejsce ma sprawiać radość i zadowolenie, to jak najbardziej ta Restauracja to wszystko będzie w stanie każdemu klientowi zagwarantować.

Słowiańska Restauracja - polecana oferta kulinarna

Serdecznie zapraszamy w progi naszego lokalu, do miejsca, które zachwyca każdym, najmniejszym detalem i szczegółem. Zielone tereny wokół, wyjątkowe miejsca warte zwiedzenia, a tutaj przystań, w której to lista niezwykłych dań, począwszy od sałatek, przez różnorodne mięsa, po smakowite desery nie ma końca. Tutaj każdy z gości będzie w stanie znaleźć coś idealnego właśnie dla siebie. Słońsk leży ok. 10 km od Kostrzyna nad Odrą, w urokliwym miejscu, do którego jak najbardziej warto zawitać.

Na naszej stronie internetowej można sprawdzić to miejsce, można poznać menu, zobaczyć ten urokliwy zakątek na zdjęciach. Jeśli więc restauracja TOP w województwie lubuskim, to jak najbardziej Słowiańska na takie właśnie miano zasługuje.

voucher lubuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *