Sala Konferencyjna i Szkoleniowa

sala konferencyjna
sala szkoleniowa

Wynajem miejsca na konferencje

Zorganizowanie szkolenia czy też konferencji, wymaga przede wszystkim wynajęcia odpowiedniej sali szkoleniowej, w której to będzie można w profesjonalny sposób przeprowadzić różnego rodzaju eventy biznesowe. Jeśli w grę wchodzi Słońsk, w miejscu tym można liczyć na możliwość przeprowadzenia różnego rodzaju wydarzeń biznesowych absolutnie dla wszystkich klientów. Jeśli więc interesuje Państwa organizacja konferencji, szkolenia czy innego spotkania, w naszej ofercie posiadamy odpowiednio przygotowane miejsce, które jest w stanie pomieścić do 100 osób. W sali tej znajduje się nowoczesny sprzęt multimedialny, odpowiednio przygotowana przestrzeń konferencyjna dla najbardziej wymagających klientów, a ponadto taki wachlarz usług dodatkowych, który pozwoli Państwu przeprowadzić dane wydarzenie biznesowe na najwyższym poziomie.

Nasze obiekty w Słońcu, to nie tylko Restauracja Słowiańska wraz z miejscem noclegowym, ale również i kawiarnia Słońsk, która dodatkowo w swojej przestrzeni posiada właśnie odpowiednio przygotowane miejsce stanowiące obiekt szkoleniowy do organizacji konferencji i szkoleń dla kilkuset osób.

Wyposażenie sali w obiekcie konferencyjnym

Sala konferencyjna na wszelkiego rodzaju szkolenia, seminaria czy prezentacje przeznaczona jest do 100 osób. W jej wyposażeniu znajdują się między innymi: dwa rzutniki multimedialne, profesjonalne nagłośnienie i dwa flipcharty. Sala ta znajduje się na terenie Ośrodka Muzealno – Edukacyjnego ,,Ujście Warty”, na ulicy 3 -go lutego 90, 66-436 Słońsk.

Każdy hotel konferencyjny, każdy obiekt organizujący tego typu eventy, musi być w pełni dostosowany do potrzeb odbiorców, spełniając jednocześnie oczekiwania organizatorów konferencji. Kluczowe więc znaczenie ma każdy najmniejszy detal i szczegół, począwszy od świetnego miejsca, które jest dobrze zlokalizowane, zapewnienia pełnego komfortu uczestnikom, zadbania o dostęp do światła dziennego czy dostosowania się w pełni do każdego spotkania, jakie ma miejsce w centrum konferencyjno – szkoleniowym, w tym właśnie obiekcie w Słońsku.

Centrum konferencyjne w Słońsku - doskonała lokalizacja

Wybór odpowiedniej sali konferencyjnej ma ogromne znaczenie. I tak, jak w przypadku stolicy, kluczowe znaczenie ma centrum konferencyjne Warszawa, będące zlokalizowanym w samym centrum Warszawy, tak w przypadku Słońska, jest to doskonałe centrum konferencyjne, w którym można zorganizować naprawdę doskonałe przedsięwzięcia na bardzo wysokim poziomie.

Sala biznesowa - co posiada dodatkowo w swojej ofercie kawiarnia Słońsk?

W Słońsku działa Restauracja Słowiańska, która oferuje smaczne jedzenie i pokoje, a także kawiarnia, która oprócz smacznej kawy i licznych słodkości, posiada do dyspozycji klientów biznesowych salę konferencyjną i szkoleniową, mogącą sprostać potrzebom najbardziej nawet wymagających odbiorców. Nasza sala konferencyjna posiada wszystko to, co niezbędne, aby móc przeprowadzić różnego rodzaju spotkania. I choć nie jest to największa sala konferencyjna dla ogromnej ilości osób, to z pewnością w przypadku imprez tego typu do 100 osób, spełni swoje zadania idealnie. Doskonale urządzona sala, dopasowanie terminów do potrzeb odbiorców, atrakcyjne ceny i pełne zadowolenie – czy można chcieć czegoś więcej?